Op.Dr.Alper BayraktarTwiterConnect To FacebookBize ulaşın

 

Bursa Estetik & Aesthetic

Aesthetic
Yurtdışı veya Şehir dışından Gelen Hastalarımızın İzleyeceği Adımlar »Yurtdışı veya Şehir dışından Gelen Hastalarımızın İzleyeceği Adımlar Türkiye'de saç ektirmeye karar verdikten sonra, gelmeden 10 gün önce bize haber veriniz, buna göre görüşme tarihiniz belirlenir. Yüz yüze görüşme ve muayeneden sonra local anestezi gününüz belirlenir. KLİNİĞİMİZE ÖN BAŞVURU Saç ekim uygulaması düşünüyorsanız, internet üzerinden doktorunuza danışın kısmından başvuru formumuzu doldurmanızı rica ediyoruz. Bu forma kişisel bilgilerinizi, sorununuzu ve ilgili fotoğraflarınızı ekledikten sonra bize ulaştırınız. Biz size uygulanacak işlemler, bilgi ve ücret konusunda gerekli ayrıntıları iletiyoruz. ÖN DEĞERLENDİRME, OTEL VE REZERVASYON Değerlendirme formundan sonra karar vermeniz durumunda, sizin geliş tarihinize göre, muayene randevunuzu ayarlıyoruz. Şehir dışından ve yurtdışından gelen hastalarımıza kliniğimize yakın bir otelden rezervasyon yaptırarak transfer hizmetlerini sağlıyoruz. Sizden uçuş numarası, havaalanı bilgileri ve iniş saati bilgilerinizi aldıktan sonra havaalanından sizi karşılıyoruz. Sizi isminizin yazdığı karton ile Atatürk Havalimanı danışmasının önünde bekliyoruz. AYRINTILI MUAYENE Araç ile getirilip otelinize yerleştiriliyorsunuz. Kliniğimizde Emine Saykı tarafından karşılanıyor ve sizi ayrıntılı bir şekilde muayene ediyoruz. Fotoğraflarınızı çekiyoruz. Muayene sonrası operasyon ile ayrıntılar konuşuyor ve hasta örnekleri üzerinde hastalarımıza bilgiler veriyoruz. Hastamız için operasyon gününü belirliyoruz. ANESTEZİ GÜNÜ Ameliyatlar kliniğimizde mevcut olan tam donanımlı ameliyathanemizde gerçekleştirilmektedir. LOCAL ANESTEZİ SONRASI Hastalarımız kliniğimize yakın olan Hotel'e Bursa Saç Ekim Merkezi (http://bursaestetik.com.tr/) 'nden bir refakatçi eşliğinde otele yönlendirilir.  Cuma, 13 Haziran 2014 10:50

DOĞAL SAÇ EKİMİ BURSADOĞAL SAÇ Ekimi – Doğal Saç Çizgisi

En önemli husus, saç dip çizgisi oluşturulurken, hastanın yüzünün şekli, göz ve kaş yapısı dikkate alınarak yapılmalıdır. Şüphesiz her kişinin kafa yağısı ve saç dökülme tipi  farklılık gösterdiği için yapılması gereken saç çizgisi uzmanlarımız  tarafından uygulanabilmektedir.

DOĞAL BİR SAÇ EKİMİ İÇİN DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN NOKTALAR

DOĞAL SAÇ EKİMİ

1. İlk ve en önemli nokta kişinin saç dökülme açıklığı, saç verici bölgeden alınan greftlerin miktarı, kişinin yaşı ve beklentileri dikkate alınmalıdır.

2. Saç köklerinin beslenmesi gerekmektedir. Bu sebeple saç köklerinin yerleştirileceği mikro kesilerin (kanalların) ekilecek olan greftlerin çapında olması gerekmektedir.

3. Mikro kesilerin açıları ise saç köklerinin yerleştirileceği dökülme olmadan önceki mevcut olan saçların yönünde açılmalıdır.

4. Doğal Saç Ekimi için, Verici bölgeden alınan saç köklerinin çapı ve uzunluğu hesaplanarak, kanal açmak için kullanılan lateral slitin çapı ve uzunluğu ayarlanmalıdır. Hastaya  uygun  kanal açıcılar kullanılmalıdır. Bir saç ekiminin doğal olup olmadığı anlamak için genelde saç çizgisine bakılmalıdır. Bu sebeple uygulanan saç çizgisi durumu ekimin en önemli aşamalarındandır. Erkeklerde hafif V şeklinde gelen doğal bir saç çizgisi vardır ve bu saç çizgisi her kişide farklı bir yön bulunmaktadır. Başarılı bir ekimde bu yöne dikkat edilerek ve doğal saç çizginiz oluşturulur.

Doğal Saç Ekimi - Bursa Estetik tarafından 2006 yılından bu zamana başarıyla uygulanmaktadır. Op.Dr.Alper Bayraktar  ve konusunda uzman hemşirelerimiz ile sizi istediğiniz saçlara kısa sürede kavuşturabiliyoruz. Ücretsiz muayene ve randevu için hemen arayın.

SORULARINIZI OP DR ALPER BAYRAKTAR' A  İLETMEK İÇİN TIKLAYIN

Yorumlar  

 
+2 #2 serhat atok 2015-03-25 15:59
saç ekim fiyatları hakkında bilgi almak istiyorum.
Alıntı
 
 
+2 #1 serhat atok 2015-03-25 15:58
saç ekim fiyatları hakkında bilgi almak istiyorum...
Alıntı
 

Yorum ekle


SAÇ EKİM FUE ANİMASYON

Canlı Destek Hattı

ONLİNE DESTEK

ONLİNE KONSULTASYON FORMU

İSTANBUL BURSA ESTETİK MERKEZİ

ONLİNE KONSULTASYON FORMU

Saç Ekiminde En Uygun Fiyat Bize danışmadan karar vermeyin!

SAÇ EKİMİSanal Fue Saç Ekimi Analizi

Hangi saç ekimi tekniğinin kullanılacağı ücret bilgisi ameliyat sonrası oluşacak tahmini saç şeklinizi merak ediyorsanız bize resminizi gönderin.

Not: Gönderdiğiniz Fotoğraflar gizlilik içerisinde incelenip kesinlikle bilgiler saklı kalacaktır.