Op.Dr.Alper BayraktarTwiterConnect To FacebookBize ulaşın

 

Bursa Estetik & Aesthetic

Aesthetic
Yurtdışı veya Şehir dışından Gelen Hastalarımızın İzleyeceği Adımlar »Yurtdışı veya Şehir dışından Gelen Hastalarımızın İzleyeceği Adımlar Türkiye'de saç ektirmeye karar verdikten sonra, gelmeden 10 gün önce bize haber veriniz, buna göre görüşme tarihiniz belirlenir. Yüz yüze görüşme ve muayeneden sonra local anestezi gününüz belirlenir. KLİNİĞİMİZE ÖN BAŞVURU Saç ekim uygulaması düşünüyorsanız, internet üzerinden doktorunuza danışın kısmından başvuru formumuzu doldurmanızı rica ediyoruz. Bu forma kişisel bilgilerinizi, sorununuzu ve ilgili fotoğraflarınızı ekledikten sonra bize ulaştırınız. Biz size uygulanacak işlemler, bilgi ve ücret konusunda gerekli ayrıntıları iletiyoruz. ÖN DEĞERLENDİRME, OTEL VE REZERVASYON Değerlendirme formundan sonra karar vermeniz durumunda, sizin geliş tarihinize göre, muayene randevunuzu ayarlıyoruz. Şehir dışından ve yurtdışından gelen hastalarımıza kliniğimize yakın bir otelden rezervasyon yaptırarak transfer hizmetlerini sağlıyoruz. Sizden uçuş numarası, havaalanı bilgileri ve iniş saati bilgilerinizi aldıktan sonra havaalanından sizi karşılıyoruz. Sizi isminizin yazdığı karton ile Atatürk Havalimanı danışmasının önünde bekliyoruz. AYRINTILI MUAYENE Araç ile getirilip otelinize yerleştiriliyorsunuz. Kliniğimizde Emine Saykı tarafından karşılanıyor ve sizi ayrıntılı bir şekilde muayene ediyoruz. Fotoğraflarınızı çekiyoruz. Muayene sonrası operasyon ile ayrıntılar konuşuyor ve hasta örnekleri üzerinde hastalarımıza bilgiler veriyoruz. Hastamız için operasyon gününü belirliyoruz. ANESTEZİ GÜNÜ Ameliyatlar kliniğimizde mevcut olan tam donanımlı ameliyathanemizde gerçekleştirilmektedir. LOCAL ANESTEZİ SONRASI Hastalarımız kliniğimize yakın olan Hotel'e Bursa Saç Ekim Merkezi (http://bursaestetik.com.tr/) 'nden bir refakatçi eşliğinde otele yönlendirilir.  Cuma, 13 Haziran 2014 10:50

Saç Ekim Merkezi

Saç Ekim Merkezi

Bursa Saç Ekimi , sağlıklı, güvenilir, hijyenik bir ortamda saç ektirmenizi sağlamaktadır. FUE ve FUT yöntemleri ile saç ekimi alanında tecrübeli hizmet vermektedir. Kaybetmiş olduğunuz saçlarınızı ve estetik görüntünüzü size BURSA SAÇ EKİM MERKEZİ geri kazandırır.

En iyi saç ekimi merkezi 2014

Bu sayfada saç nakil merkezleri, yöntemleri, fiyatları, hizmetleri, saç nakili yaptırmış ya da yaptıracak olanların soruları ve her türlü sorunları tartışılmaktadır. En iyi saç ekim merkezi neresidir? sorusunun bildiğiniz gibi herkesce kabul görebilecek bir cevabı yoktur. Ancak hem araştırmaya sevk etmesi hem de yıllardır alışılagelmiş bir başlık olması nedeniyle dokunulmayacaktır.

Kellik, erkeklerin en büyük estetik problemlerinden biridir. Büyük oranda genetik; ancak stres, yanlış kozmetik ve ilaç kullanımı, tiroid gibi başka sebepleri de var. 40'lı yaşları beklediği gibi, saçlar dökülmeye 20'li yaşlardan itibaren başlayabiliyor. Saç dökülmesinde kesin ve kalıcı bir tedavi olarak SAÇ EKİMİ yapılması gerekmektedir.

Burada olmanız saçlarınızla ilgili sorunlarınız olduğunu gösteriyor. İnanın saç sorunları olan tek kişi siz değilsiniz. Günümüzde dünya nüfusunun yarısından çoğu er yada geç farklı nedenlerden dolayı saç dökülmesi ile karşı karşıya kalıyor. Bu sorunu yaşayan insanlar çoğu zaman dış görünüşlerini kabullenmekte zorlanıyor ve içine kapanarak kısmen yada tamamen hayattan kopmuş bir yaşantı içine giriyor.

Biliyoruz ki saç dökülmesi sadece insanların özgüvenini azaltmakla kalmıyor. Aynı zamanda iş hayatlarındaki performansları ve özel hayatlarını da etkileyerek kişinin yaşam kalitesini tamamen düşürüyor.

Saçlar değişik nedenlerden dolayı dökülebiliyor. Bu sebepler kadınlarda ayrı erkeklerde ayrı olabiliyor. Kadınlardaki saç dökülmeleri daha çok hamilelik sırasında, doğumdan sonra ve çocuklarını emzirme aşamasında olup hormonel bozukluk yada stres yaşadıkları için meydana gelmekte. Bir hastalık sonrası size uygulanmış olan bir kemoterapi yada menopoz sırasında da saç dökülmeleri meydana geliyor. Bununla beraber demir eksikliğine sebep olacak derecede yanlış beslenmede saç dökülmesine sebep olabilir.

Fakat artık her ne sebepten olursa olsun saç dökülmesi yüzünden hayattan kopma, üzüntüyle yaşama devri geride kaldı. Lütfen artık rahatlayın ve eğer saç dökülmesinden dolayı sizde hayattan kısmende olsa kopuk yaşıyorsanız yeniden hayata sımsıkı sarılın. Çünkü web sitemiz vasıtasıyla bizden haberdar olmanız Bursa Saç Ekim Merkezi ile çözüme yakın olduğunuz anlamına geliyor.

Bursa Saç Ekim Merkeziyle çözümün tam içindesiniz.

Daha güzel ve gür saçlar için size yardımcı oluyor bu konuda net sonuç alıyoruz.

En iyi Saç Ekim Merkezi BursaSaç Ekim Merkezine sizide bekliyoruz.

İstanbul, Ankara yada İzmir gibi kalabalık ve büyük şehirlere gidip uçuk fiyatlarda saç ekimi yaptırmanıza gerek kalmıyor. Çünkü hizmete sınır tanımayan Bursa Saç Ekim Merkezi  hizmette.

Bursa Saç Ekim Merkezi  son teknoloji ve profesyonel derecedeki uzman doktorlarımız ve sağlık personelimizle sizlere saç nakli ve saç ekimi konusunda yüzünüzü güldürecek konforda bir hizmet veriyoruz. Artık hap şeklindeki ilaçlar yada peruk saç parçaları gibi metodlarla saç dökülmesine çözüm bulma devri son buldu.

Sağlıklı ve doğal saçlara tekrardan kavuşmak için en olumlu sonuç veren metod saç naklidir. Bunun yanı sıra saç naklinin yan etkiside yok. Saç ekimi en yeni mikrocerrahi teknolojisinin yardımı ile gerçekleştiriliyor. Günümüzde saç nakli FUE ve FUT yöntemleri adı verilen iki farklı teknoloji ile yapılıyor. Bu teknolojik hizmet  Bursa Estetik' te evinizin konforunda size sunuluyor.

FUE ve FUT Teknolojileri arasındaki fark

Modern saç nakli şekilerinin iki farkı prosedürü vardır. Birisi FUE Teknolojisi (Follikel Unit Extraktion) diğeri ise FUT Teknolojisidir (Follikel Unit Transplantation).

Burada söz konusu olan  saç kökünün alınış şeklidir. Bu iki farklı yöntem arasından FUE-Teknolojisi hastalarımızda uygulanacak olan yöntemdir. Bursa Saç Ekim Merkezi daha ideal ve rahat olan bu metodu uyguluyoruz.Marmara saç ekimi fut fue

Gerek telefonlarımızdan gerek web sitemizdeki iletişim yollarından bize ulaşabilirsiniz. Tüm sorularınız en detaylı şekilde cevaplanacak aklınızda soru işareti kalmayacaktır.

Ödeme Hastanemizde ve işlemler öncesinde yapılmaktadır. Sonrasında kendinizi güvenle Bursa Saç Ekim Merkezinin uzman kadrosuna bırakabilirsiniz. Sizinde yüzünüzde memnuniyet gülümsemesi ile ayrılacağınızdan eminiz. Sizleri konfora ve net sonuçlu teknolojik tedaviye Bursa Saç Ekim Merkezine davet ediyoruz. bursa evden eve nakliyat

Yorum ekle


SAÇ EKİM FUE ANİMASYON

Canlı Destek Hattı

ONLİNE DESTEK

ONLİNE KONSULTASYON FORMU

İSTANBUL BURSA ESTETİK MERKEZİ

ONLİNE KONSULTASYON FORMU

Saç Ekiminde En Uygun Fiyat Bize danışmadan karar vermeyin!

SAÇ EKİMİSanal Fue Saç Ekimi Analizi

Hangi saç ekimi tekniğinin kullanılacağı ücret bilgisi ameliyat sonrası oluşacak tahmini saç şeklinizi merak ediyorsanız bize resminizi gönderin.

Not: Gönderdiğiniz Fotoğraflar gizlilik içerisinde incelenip kesinlikle bilgiler saklı kalacaktır.