Op.Dr.Alper BayraktarTwiterConnect To FacebookBize ulaşın

 

Bursa Estetik & Aesthetic

Aesthetic
Yurtdışı veya Şehir dışından Gelen Hastalarımızın İzleyeceği Adımlar »Yurtdışı veya Şehir dışından Gelen Hastalarımızın İzleyeceği Adımlar Türkiye'de saç ektirmeye karar verdikten sonra, gelmeden 10 gün önce bize haber veriniz, buna göre görüşme tarihiniz belirlenir. Yüz yüze görüşme ve muayeneden sonra local anestezi gününüz belirlenir. KLİNİĞİMİZE ÖN BAŞVURU Saç ekim uygulaması düşünüyorsanız, internet üzerinden doktorunuza danışın kısmından başvuru formumuzu doldurmanızı rica ediyoruz. Bu forma kişisel bilgilerinizi, sorununuzu ve ilgili fotoğraflarınızı ekledikten sonra bize ulaştırınız. Biz size uygulanacak işlemler, bilgi ve ücret konusunda gerekli ayrıntıları iletiyoruz. ÖN DEĞERLENDİRME, OTEL VE REZERVASYON Değerlendirme formundan sonra karar vermeniz durumunda, sizin geliş tarihinize göre, muayene randevunuzu ayarlıyoruz. Şehir dışından ve yurtdışından gelen hastalarımıza kliniğimize yakın bir otelden rezervasyon yaptırarak transfer hizmetlerini sağlıyoruz. Sizden uçuş numarası, havaalanı bilgileri ve iniş saati bilgilerinizi aldıktan sonra havaalanından sizi karşılıyoruz. Sizi isminizin yazdığı karton ile Atatürk Havalimanı danışmasının önünde bekliyoruz. AYRINTILI MUAYENE Araç ile getirilip otelinize yerleştiriliyorsunuz. Kliniğimizde Emine Saykı tarafından karşılanıyor ve sizi ayrıntılı bir şekilde muayene ediyoruz. Fotoğraflarınızı çekiyoruz. Muayene sonrası operasyon ile ayrıntılar konuşuyor ve hasta örnekleri üzerinde hastalarımıza bilgiler veriyoruz. Hastamız için operasyon gününü belirliyoruz. ANESTEZİ GÜNÜ Ameliyatlar kliniğimizde mevcut olan tam donanımlı ameliyathanemizde gerçekleştirilmektedir. LOCAL ANESTEZİ SONRASI Hastalarımız kliniğimize yakın olan Hotel'e Bursa Saç Ekim Merkezi (http://bursaestetik.com.tr/) 'nden bir refakatçi eşliğinde otele yönlendirilir.  Cuma, 13 Haziran 2014 10:50

Erkek Tipi Saç Dökülmesinde Genetiğin Etkisi

Erkeklerde Saç Dökülmesi

Erkek tipi saç dökülmesi diğer adıyla androgenetik alopesi en çok rastlanan saç dökülme şekillerindendir.

ERKEK TİPİ SAÇ DÖKÜLMELERİÖzellikle kafanın tam tepe kısmındaki alanlarda başlayan ve alın üzerindeki saçlı bölgede bulunan kılların cılızlaşması ve dökülmesiyle sonuçlanan erkek tipi saç dökülmesinde, genetik faktörlerin rol oynadığını biliyoruz.

Erkek tipi saç dökülmeleri dünyada henüz yirmili yaşların başındaki erkeklerin %20’sinde, 40 yaşlarda ise %50’sinde görülüyor.

Erkek tipi saç dökülmesinde tam manasıyla genetik etkinin, aile hikayesinin sorumlu olduğunu söyleyebiliriz. bu tarz bir saç dökülmesi yaşayan erkeğin soy ağacına baktığımızda daha evvelki kuşakta pek çok kel akrabasına rastlamamız kaçınılmazdır.

DHT hormonu bedenimizde bulunan erkeklik hormonu olarak tabir edilen birçok hormondan bir tanesidir. DHT hormonu ergenlik döneminde, kıllanmaya, saç, sakal ve bıyığın gürleşmesine fayda sağlar. İlerleyen yaşlarla birlikte genetik olarak DHT hormonunda aksamalar meydana gelirse, kıl köklerini etkileyerek dökülmesine ve nihai kellik sorununun çıkmasına neden olur.

Bursa Estetik Saç Ekim kliniklerimize gelip, saç ekimi yaptırmak isteyen hastalarımızın bir kısmını erkek tipi saç dökülmesine maruz kalmış insanlar oluşturuyor. Genetik etki sebebiyle seyrekleşen saçlara ve kelleşen kafa bölgesine yapılabilecek en doğru hareketin saç ekimi operasyonu olduğunu bilen hastalarımıza, en doğru tekniği uygulayarak, saç transferi işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

SORULARINIZI OP DR ALPER BAYRAKTAR' A  İLETMEK İÇİN TIKLAYIN

SAÇ EKİM FUE ANİMASYON

Canlı Destek Hattı

ONLİNE DESTEK

ONLİNE KONSULTASYON FORMU

İSTANBUL BURSA ESTETİK MERKEZİ

ONLİNE KONSULTASYON FORMU

Saç Ekiminde En Uygun Fiyat Bize danışmadan karar vermeyin!

SAÇ EKİMİSanal Fue Saç Ekimi Analizi

Hangi saç ekimi tekniğinin kullanılacağı ücret bilgisi ameliyat sonrası oluşacak tahmini saç şeklinizi merak ediyorsanız bize resminizi gönderin.

Not: Gönderdiğiniz Fotoğraflar gizlilik içerisinde incelenip kesinlikle bilgiler saklı kalacaktır.